Lektori 2017

Zabezpečili sme pre Vaše deti kvalifikovaných a skúsených lektorov zo zahraničia a Slovenska.

Lektori vo ŠVIHADLOVO – rope skipping summer camp  2017:

FloMr. FLO – Rakúsko (AT)

Flo patrí medzi najlepších reprezentantov Rakúska a pravidelne sa zúčastňuje Európskych a Svetových šampionátov. Ako lektor rope skippingu vyniká trpezlivosťou a presnou výučbou ako u začiatočníkov, tak aj u pokročilých. Pravidelne sa ako lektor objavuje na workshopoch v Nemecku, Rakúsku a v roku 2016 pôsobil ako lektor na WORLD CAMP pri Majstrovstvách sveta 2016 vo Švédsku, kde sa od neho učilo vyše 600 skipperov z celého sveta. V roku 2017 obhájil už po štvrtýkrát titul Majster Rakúska.

 

IMG-20170321-WA0006CAPITANO JO – Taliansko (IT)

Capitano Jo patrí medzi najlepších skokanov z Talianska a pôsobí ako lektor na workshopoch a campoch v Európe. Na súťaži ERSO CONTEST SHOW 2016, ktorú organizovala Európska rope skippingová organizácia bol pozvaný ako rozhodca. Ako lektor je vynikajúci pre motiváciu detí, svojou kľudnou a zábavnou povahou učí skipperov milovať švihadlo a dokázať s ním neuveriteľné triky, ale aj rôzne hry. Ich rodina zaviedla skákanie cez švihadlo ako šport v Taliansku.

 

LADY NORI – Maďarsko (HU)

Lady Nori, sa s radosťou vracia na Slovensko a na deti sa veľmi teší. Lady Nori skáče viac ako 14 rokov, z tohto ročných majstrovstiev sveta si domov priniesla 7 medajlí, umiestnila sa na 3. mieste vo dvojšvihoch. Učila na campoch a workshopoch v Nemecku, Rakúsku a samozrejme bola lektorkou na Slovensku na na medzinárodnom a najväčšom workshope SLOVAKIA JUMP WITH EUROPE, odkedy si slovenských a českých skipperov zamilovala.

 

 

PRINCESS TIMI – Maďarsko (HU)

Princess Timi je ďalšou z úžasných dám so švihadlom z Maďarska. Miluje učiť rope skipping a pracovať s ostatnými skippermi. Cez švihadlo začala skákať pre 9timi rokmi a medzi jej najväčšie úspechy patrí umiestenie na 5. mieste na svetovom šampionáte v roku 2015 v Paríži a so svojím teamom vyhrala na tohtoročných majstrovstvách sveta množstvo bronzových a strieborných medajlí. Princess Timi príde na Slovensko prvýkrát a veľmi sa na deti vo Švihadlove teší!

 

 

MISS DORI – Maďarsko (HU)

Miss Dori miluje rope skipping a medzi jej najväčšie úspechy patrí prvé miesto svetovom šampionáte v roku 2015 v Paríži v disciplíne Single rope team Freestyle, tento rok sa môže pochváliť so svojou Freestyle zostavou, ktorá skončila na 4.mieste z celého sveta na Svetovom šampionáte v Orlande (USA)! Na Slovensko príde učiť prvýkrát a veľmi sa teší.

 

Tieto úžasné dámy so švihadlom z maďarského teamu TURMIX sa stali MAJSTERKAMI SVETA 2017   v Double dutch Triad Freestyle (Orlando, USA) !!!

Musíme upozorniť, že je to v kategórii GRANDS, kde sa stretávajú len tí najlepší zo všetkých vekových skupín a krajín! Okrem toho získali ďalších 5 strieborných a 8 bronzových medajlí v ostatných disciplínach, takže spolu priniesli domov 14x umiestnenie na prvých troch priečkach!

 

PRE VAŠE DETI VŽDY VYBERÁME LEN TÝCH NAJLEPŠÍCH LEKTOROV!

 

Zo slovenských lektorov sme pre Vaše deti vybrali:

Mgr. Pavlína Hadová – SR
Rope skipping ambasádor pre SR, národný tréner a delegát za Slovenskú republiku. Zaviedla rope skipping ako šport v Slovenskej republike a stará sa o jeho neustály rozvoj. Pripravuje projekty, vzdelávacie aktivity a workshopy rope skippingu po celom Slovensku. Ako národný tréner pripravuje súťažiacich na úspešné reprezentovanie Slovenska v zahraničí. V roku 2012 založila Rope skipping academy Slovakia a tento rok spúšťa nové vzdelávanie pre Slovensko aj zahraničie – Rope skipping University. Ako lektor je pravidelne pozývaná do Čiech a Rakúska, učila však aj v Poľsku a Slovinsku (Ljubljana). Učí deti po celom Slovensku a ako lektorku ju deti milujú aj napriek jej prísnosti.

Eleonóra Malíčková – SR
Tréner najúspešnejšieho teamu BRATISLAVA JUMPERS. Pani Malíčková získala titul TRÉNER ROKA v apríli 2017. Je inštruktorkou gymnastiky a vlastní trénerskú licenciu na basketbal. Spolu s Pavlínou Hadovou pripravujú deti na medzinárodné súťaže.

Zdena Böhmová – SR
Predseda SRSA, pôsobí ako hlavný rozhodca na súťažiach na Slovensku. Je výborný lektor pre deti a mládež. Spolu s Pavlínou Hadovou sú jediné zo Slovenska, ktoré sú uznané za medzinárodných rozhodcov za Slovenskú republiku vo Freestyle od svetovej organizácie FISAC-IRSF a v júli 2017 budú obe pôsobiť ako rozhodcovia na Majstrovstvách Európy v Portugalsku.

Vladimír Liďák – SR
Lektor Rope skipping academy Slovakia a zástupca rozvoju rope skippingu na Záhorí. Je výborným lektorom silových prvkov vo Freestyle. Pôsobí ako rozhodca v speed kategóriách na súťažiach na Slovensku.

Tento úžasný team špičkových lektorov zo Slovenska a zahraničia
sme zostavili špeciálne pre Švihadlovo a Vaše deti !