Lektori 2016

Zabezpečili sme pre Vaše deti kvalifikovaných a skúsených lektorov zo zahraničia a Slovenska.

Lektori vo ŠVIHADLOVO – rope skipping summer camp 2016:

FloMr. FLO – Rakúsko (AT)

Flo patrí medzi najlepších reprezentantov Rakúska a pravidelne sa zúčastňuje Európskych a Svetových šampionátov. Ako lektor rope skippingu vyniká trpezlivosťou a presnou výučbou ako u začiatočníkov, tak aj u pokročilých. Pravidelne sa ako lektor objavuje na workshopoch v Nemecku, Rakúsku a v roku 2016 pôsobil ako lektor na WORLD CAMP pri Majstrovstvách sveta 2016 vo Švédsku, kde sa od neho učilo vyše 600 skipperov z celého sveta. V roku 2017 obhájil už po štvrtýkrát titul Majster Rakúska.

 

Mgr. Pavlína Hadová – SR
Rope skipping ambasádor pre SR, národný tréner a delegát za Slovenskú republiku. Zaviedla rope skipping ako šport v Slovenskej republike a stará sa o jeho neustály rozvoj. Pripravuje projekty, vzdelávacie aktivity a workshopy rope skippingu po celom Slovensku. Ako národný tréner pripravuje súťažiacich na úspešné reprezentovanie Slovenska v zahraničí. V roku 2012 založila Rope skipping academy Slovakia a tento rok spúšťa nové vzdelávanie pre Slovensko aj zahraničie – Rope skipping University. Ako lektor je pravidelne pozývaná do Čiech a Rakúska, učila však aj v Poľsku a Slovinsku (Ljubljana). Učí deti po celom Slovensku a ako lektorku ju deti milujú aj napriek jej prísnosti.

Zdena Böhmová – SR
Predseda SRSA, pôsobí ako hlavný rozhodca na súťažiach na Slovensku. Je výborný lektor pre deti a mládež. Spolu s Pavlínou Hadovou sú jediné zo Slovenska, ktoré sú uznané za medzinárodných rozhodcov za Slovenskú republiku vo Freestyle od svetovej organizácie FISAC-IRSF a v júli 2017 budú obe pôsobiť ako rozhodcovia na Majstrovstvách Európy v Portugalsku.

Vladimír Liďák – SR
Lektor Rope skipping academy Slovakia a zástupca rozvoju rope skippingu na Záhorí. Je výborným lektorom silových prvkov vo Freestyle. Pôsobí ako rozhodca v speed kategóriách na súťažiach na Slovensku.