Prečo Švihadlovo?

Prečo práve prázdniny so švihadlom vo ŠVIHADLOVE? Pretože…..

– je novinkou v ponukách letných aktivít pre deti a mládež na Slovensku!
– je zamerané na pohyb a športovanie detí počas prázdnin!
– je COOOOL!!!

 

Prečo sa rozhodnúť pre tento camp? Prečo dôverovať práve nám? Lebo……
– sme národnou organizáciou pre rope skipping
– máme v tíme zakladateľku vzdelávacieho systému rope skippingu na Slovensku!
– máme kvalitný tím certifikovaných lektorov so skúsenosťami zo zahraničia!
– máme odborné skúsenosti a prax v oblasti výučby rope skippingu
– predošlé podujatia boli pre deti plné zážitkov, zábavy, nových priateľstiev, ale najmä trikov, poznatkov a motivácie ďalej športovať

 

Organizujeme kvalitné

rope skipping podujatie

za rozumnú cenu !!!

 

Kvalita ŠVIHADLOVA spočíva v:

  • kvalitnom a prepracovanom tréningovom procese
  • zaujímavom doplnkovom celodennom programe
  • profesionálnej starostlivosti
  • rozumnej cene

 

Kvalitný a prepracovaný tréningový proces
Samotnej výučbe rope skippingu s certifikovanými a skúsenými lektormi, ktorý je každoročne konzultovaný s tímom odborníkov, venujeme veľkú pozornosť. Zahŕňa prvky, ktoré spĺňajú súčasné potreby detí, prvky motivačné, zábavné a primerane vzdelávacie. V našom programe deti môžu využívať svoju zručnosť i fantáziu. Všetko je robené nenásilnou formou tak, aby sme deti nadchli pre každú činnosť a aby odchádzali od nás čo najspokojnejšie. Každoročne cielene investujeme tak, aby bol náš program moderný, progresívny a zábavný.

Zaujímavý doplnkový program
Výlety či večerné aktivity vhodne dopĺňajú zábavný charakter campu a sú zdrojom zážitkov pre účastníkov. Nevynecháme bazén ako relaxačný a uvoľňujúci prostriedok po športových výkonoch. Každý rok máme pre deti pripravené rôzne programy.

Profesionálna starostlivosť
Veľmi dôležitá súčasť rope skipping podujatia ŠVIHADLOVO sú tréneri a lektori. Predovšetkým sú to ľudia s pedagogickým vzdelaním, ale hlavne ľudia, ktorí majú veľmi kladný vzťah k deťom, ústretoví, tvoriví, milí, zábavní, ktorí riziká nepodceňujú a snažia sa im predchádzať. Máme vytvorený základný tím skúsených lektorov, do ktorého každoročne priberáme špičkových lektorov zo zahraničia. Naši lektori sú deťmi veľmi obľúbení.

Rozumná cena
Pre nás ako aj pre Vás je dôležitá cena, za ktorú Vám deti prídu z prázdnin domov plné radosti, nových priateľstiev a zážitkov, ktoré si ponesú zo sebou po celý ich život. Zabezpečili sme pre Vaše dieťa maximálnu kvalitu v podobe špičkových lektorov a maximálne množstvo zážitkov a zábavy za rozumnú cenu. Švihadlovo myslí na Vaše deti, takže cena sa rovná hodnote klasických týždenných denných táborov, kde deti majú iba obed a musíte si ich vydvihnúť a priniesť domov. My Vám ponúkame full servis pre deti!

Nie, nemusíte nám dávať deti do Švihadlova a nemusíte platiť takú čiastku, kľudne ich prihláste do klasických táborov alebo ich nechajte doma túlať sa v okolí Vášho domu, ale potom príde práve Vaše dieťa o nové zážitky, priateľstvá, športové aktivity a poznatky so švihadlom.